Munkahelyek
Budapest

    gépészmérnök gyakornok - Budapest, Magyarország - Knorr-Bremse Rail Systems Budapest

    Knorr-Bremse Rail Systems Budapest
    Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Budapest, Magyarország

    2 hete

    Default job background
    Gyakornokság

    Vár Téged a Knorr-Bremse csapata Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra

    EZEK LESZNEK A FELADATAID

    • Gyártási területtől függően, mérnöki segédfeladatok ellátása
    • Adapterek tervezése, alkatrészrajzok készítése
    • Kisebb mérési összeállítások szétszerelés, alkatrészek szortírozása
    • Adminisztrációs feladatok elvégzése

    AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

    • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
    • Creo (ProE) program ismeret
    • Önálló, problémaorientált, strukturált analitikus gondolkodásmód

  • MOL Nyrt. Budapest, Magyarország Gyakornokság

    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz? · Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is · Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok · Csatlakozz a MOL Group csapatához · Gépészmérnök gyak ...

  • Trenkwalder Magyarország Budapest, Magyarország Közvetítés

    Mérnöki képzésen tanulsz és szeretnéd a szakmai gyakorlatodat elvégezni a következő félévben? Folyékonyan beszélsz németül? Szeretnél belelátni egy multinacionális energiaipari vállalat működésébe? Szívesen dolgoznál külföldön? · Ez az izgalmas lehetőség Neked szól · Jelentkezz ...