Munkahelyek
Budapest

    Gépészmérnök gyakornok - Budapest, Magyarország - MOL Nyrt.

    Default job background
    Gyakornokság

    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?

    Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is

    Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok

    Csatlakozz a MOL Group csapatához

    Gépészmérnök gyakornok

    pozícióban

    Feladatok:

    · Prezentációk készítése

    · Adminisztrációs feladatok

    · Junior auditori feladatok

    Elvárások:

    · Nappali tagozatos aktív/passzív hallgató jogviszony

    · Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

    · Kreatív és proaktív hozzáállás

    · Komfortelmélet

    · Hűtő-fűtő rendszerek üzemvitele

    · Veszteségfeltárás

    · Tanúsítás, auditor elmélet

    Előny:

    · Gépészmérnöki karon folytatott tanulmányok

    · Gépész, épületgépész szakirány / Energetikai mérnöki szak / Energia menedzsment szakirány

    Amit ajánlunk:

    · Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk: végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.

    · Igazi szakmai feladatok várnak rád, bevonunk az aktuális projektekbe.

    · Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni.

    · Szakmai gyakorlat leigazolása.

    · Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár.

    · Közép-Európa legmenőbb irodaházában, a MOL Campusban dolgozhatsz.

    · Részvétel több MOL rendezvényen

  • Knorr-Bremse Rail Systems Budapest Budapest, Magyarország Gyakornokság

    Vár Téged a Knorr-Bremse csapata Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra · EZEK LESZNEK A FELA ...

  • Trenkwalder Magyarország Budapest, Magyarország Közvetítés

    Mérnöki képzésen tanulsz és szeretnéd a szakmai gyakorlatodat elvégezni a következő félévben? Folyékonyan beszélsz németül? Szeretnél belelátni egy multinacionális energiaipari vállalat működésébe? Szívesen dolgoznál külföldön? · Ez az izgalmas lehetőség Neked szól · Jelentkezz ...