Munkahelyek
Budapest

    VÉRVÉTELI MUNKATÁRS- Budapest VIII. kerület - Medicover Egészségközpont Zrt.

    Medicover Egészségközpont Zrt.
    Medicover Egészségközpont Zrt. Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 napja

    Medicover Egészségközpont Zrt. background
    • Vérvétel, mintavétel
    • Vérvételi feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
    • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete
    • Páciensek fogadása, és a vizsgálatokról való tájékoztatása
    • Szakirányú végzettség
    • Ápolónői/hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
    • Vérvételi rutin, érvényes működési engedély, oltási könyv (elengedhetetlen)
    • Segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia
    • Számítógépes rutin
    • Magán egészségügyi ellátásban, magánlaborban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
    • Hétköznapi munkalehetőség, szombat megegyezés szerint
    • Megbízásos vagy vállalkozói jogviszony
    • Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
    • Átlagon felüli munkakörnyezet
    • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

    Munkavégzés helye

    Budapest, VIII. kerületi BOK Med.

    Munkavégzés ideje

    6:30-11:00 óra

    Várjuk jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzával és bérigénye megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
    Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

  • Femtonics Kft.

    project manager

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 6 napja

    Femtonics Kft. Budapest, Magyarország

    ,Projektterv elkészítésének támogatása · Projektterv alapján előrehaladás követése és mérföldkövek ellenőrzése · Jira követése, erőforrások foglaltságának felügyelete · Pénzügyi és vezetőségi egyeztetések · Pénzügyi tervek, határidők és eredménytermékek egyeztetése alvállalkozóva ...

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

    társasházi gépi könyvelő

    Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. Budapest, Magyarország

    A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik. · Társaságunk célja, hogy ...

    REFERENS (Ingatlanszolgáltatási)

    Megtalálták: beBee S2 HU - 4 napja

    Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. Budapest, Magyarország Teljes munkaidő

    REFERENS (Ingatlanszolgáltatási) · munkatársat keresünk részvénytársaságunkhoz teljes munkaidőben, határozatlanidőtartamra · Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. · Amit nyújtunk · stabil cégháttér · bejelentett jövedelem, teljesítm ...