Munkahelyek
Budapest

    társasházi gépi könyvelő - Budapest, Magyarország - Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

    Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. Budapest, Magyarország

    6 napja

    A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik.

    Társaságunk célja, hogy szolgáltatásainkat a lehető legjobb minőségben biztosítsuk a józsefvárosiak részére.

    A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: elbírálást követően azonnal.

    TÁRSASHÁZI GÉPIKÖNYVELŐ munkatársat keresünk részvénytársaságunkhoz teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra

    • társasházak könyvelési feladatai (pénzügyi kimutatások készítése, közüzemi számlákkal kapcsolatos kimutatások készítése, a tulajdonosi kötelezettségek teljesítésének vezetése, hátralékos tulajdonostársak értesítése, elszámolás készítése a pénzügyi beszámolóhoz),
    • ügyfélfogadás, kapcsolattartás a tulajdonostársakkal,
    • részvétel a társasházi közgyűléseken, jegyzőkönyv készítése.
    • középfokú iskolai végzettség, érettségi
    • Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
    • 1-2 éves könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
    • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
    • jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
    • rugalmasság, megbízhatóság, pontosság
    • orvosi alkalmasság.
    • mérlegképes könyvelői vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség,
    • társasházkezelő irodánál szerzett szakmai tapasztalat,
    • társasházi könyvelő program ismerete
    • stabil cégháttér
    • bejelentett jövedelem, teljesítményhez kötött jutalom
    • munkába járás támogatása közigazgatási határon kívülről
    • cafetéria juttatás szabályzat szerint
    • biztosítjuk munka és magánélet egyensúlyát
    • képernyős munkahelynél támogatjuk az éleslátást biztosító szemüveg készítését.
    • indokolt esetben kamatmentes munkabérelőleg, illetve segély váratlan élethelyzetek kezelésére
    • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

    Munkavégzés helye:

    • Budapest, VIII. kerület