Munkahelyek
Rétság

    Részmunkaidős Könyvelő - Rétság, Magyarország - Hi-Lex Hungary Kft.

    Hi-Lex Hungary Kft.
    Hi-Lex Hungary Kft. Rétság, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 6 napja

    A Hi-Lex Hungary a rétsági régió meghatározó és dinamikusan fejlődő autóipari vállalata.

    • Új szállítók bankadatainak rögzítése az ERP rendszerben
    • Forwardok követése, váltások, átvezetések figyelése, FX váltás előkészítése
    • Utalandó számlák összekészítése, fizetési listák készítése, utalás
    • Számlák heti rendszerességű lefűzése sorszám szerint (KTG, VAM, VBK, ELO)
    • Szállítókkal való kapcsolattartása (utalt számlák listájának elküldése, nyitott számlák egyeztetése)
    • Fizetési felszólítások ellenőrzése
    • Bankadatok karbantartása az ERP rendszerben
    • A számlázott természetbeni juttatás jelentése a bérszámfejtőnek (telefon)
    • Számlák kiírásának ellenőrzése a POR matrix-ban, kiírás felülbírálása a Szá szerint
    • Könyvelés során felmerülő problémák megoldása, cégen belül ill. szükség esetén szállítóval, beszerzéssel való kommunikáció
    • Bankkönyvelés (MUFG Bank), banki tételek rögzítése az ERP rendszerben
    • Banki kivonatok letöltése, fáljba mentése.
    • Bérfizetés, hóközi kifizetések feltöltése a banki rendszerekbe,utalása
    • Heti cash flow készítése
    • Szállító analitika karbantartása
    • Bank egyenleg egyeztetése a hó végi analitikával
    • Hiányzó számlák beszerzése
    • Számviteli törvény változásainak nyomon követése
    • Könyvvizsgálók és adóhatóság munkájának támogatása
    • Számviteli belső szabályzatok betartása
    • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel gazdasági területen, előnyt jelent a mérlegképes könyvelői végzettség megléte
    • Rendelkezel legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
    • Nem ismeretlenek számodra a könyvelési programok
    • Minimum társalgási szintű az angol nyelvtudásod szóban és írásban
    • Stabil vállalati háttér
    • Versenyképes jövedelem
    • Felelősségteljes feladatok
    • Barátságos és nyitott vállalati kultúra
    • Fejlődési lehetőség
    • Szakmai képzések
    • Bejárási támogatás
    • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása

  • Organica Zrt.

    Könyvelő (részmunkaidő)

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 napja

    Organica Zrt. Budapest, Magyarország

    Organica Water egy magyar alapítású, 25+ éves innovatív cég, ami zöld, költséghatékony és fenntartható megoldásokat kínál a szennyvíz tisztítására. · Az elmúlt évtizedben új ötleteket és haladó technológiákat vezettünk be a szennyvizet kezelő létesítmények építésére, működtetésér ...

  • WORKLIFE Hungary

    MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ(bp1468)

    Megtalálták: beBee S2 HU - 5 napja

    WORKLIFE Hungary Budapest, Magyarország Teljes munkaidő

    Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk főállású vagy részmunkaidős (min. 30 óra vállalása) munkatársat az alábbi pozícióba: · MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ · Az álláshoz tartozó elvárások: · Felsőfokú szakképesítés · Jó együttműködő képesség, megbízhatóság · Önálló munkavégzés, ügy ...