MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ(bp1468) - Budapest, Magyarország - WORKLIFE Hungary

    WORKLIFE Hungary
    WORKLIFE Hungary Budapest, Magyarország

    2 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk főállású vagy részmunkaidős (min. 30 óra vállalása) munkatársat az alábbi pozícióba:

    MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakképesítés
    • Jó együttműködő képesség, megbízhatóság
    • Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság
    • MS Word és Excel ismerete

    Főbb feladatok, munkák:

    • Kis és középvállalkozások teljes körű könyvelése
    • Kontírozás
    • Vevő, szállító, bank, vegyes tételek könyvelése, ellenőrzése
    • Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése
    • Havi, negyedéves adóbevallások
    • Kimutatások, statisztikák és KSH bevallások elkészítése és beküldése
    • Év végi zárás és beszámolók készítése.

    Amit kínálunk:

    • Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör
    • Hosszútávú együttműködés
    • Rugalmasság
    • Biztos jövedelem
    • Heti maximum 2 nap home office lehetséges

    Friss nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk

    Munkavégzés helye:

    1118 Budapest, Menedékes utca 3.

    Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.