Munkahelyek
Nagyigmánd

    Csomagoló operátor - Nagyigmánd, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Nagyigmánd, Magyarország

    1 hete

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Nagyigmándon található műanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére folyamatos műszakrendbe keresünk, saját állományba csomagoló operátorokat.Pozíció leírása / Job description

  • Elkészült termékek ellenőrzése
  • Csomagolási tevékenységek
  • Címkézés
  • Palettára helyezés (max 8-10kg)
  • Munkaterült tisztán tartása
  • Az adott területen előírt munkavédelmi előírások betartása, munkaruha viselése, és rendeltetésszerű használataElvárások / Requirements
  • általános iskolai végzettség
  • álló munka vállalása
  • folyamatos műszakrend vállalása (1 nappalos - 1 éjszakás - 2 pihenő)Amit kínálunk / Offer
  • 30% éjszakai pótlék és 25% délutáni pótlék (nappalos műszakban 14-18 óra közötti munkavégzésre),
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről,
  • bejárási támogatás nettó 36,6 Ft/km,
  • belépési bónusz br Ft,
  • karrierút támogatása (fejlesztések, képzések, előre lépési lehetőség),
  • Cafeteria: nettó Ft Szép kártyára,
  • Belépéstől járó extra juttatás: az étkezőben található automatáknál (kávé, snack, üdítő) használható kártyára havi 2.000 FtKapcsolattartó / Information Amennyiben felkeltettük érdeklődését kattintson a jelentkezz gombra. Kérdés esetén keressen az email címen
    tapasztalat Pályakezdő / Fresh Grad
    készségek
  • 'Nem igényel speciális szaktudást'
    szakmai ismeretek
  • 'Nem igényel speciális végzettséget'
    szükséges végzettség Általános iskolai végzettség / Primary school

  • Racemark International Kft. Komárom, Magyarország

    Munkakör megnevezése: Csomagoló Operátor · Munkakör betöltésének követelményei: · 1. Gépkezelői vagy gyártásban szerzett tapasztalat 1 év (előny) · 2. Szakképzettséget nem igénylő · 3. Könnyű álló munka (max.11 kg. súlyú terhelés) · 4. Magyar nyelv (angol nyelvtudás előny) · Munk ...

  • Grundfos Tatabánya, Magyarország

    Csomagoló operátor · A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb él ...