Munkahelyek
Tatabánya

    Csomagoló operátor - Tatabánya, Magyarország - Grundfos

    Grundfos background
    Leírás

    Csomagoló operátor

    A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.

    A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe.

    Amit ajánlunk:

    • Versenyképes alapfizetés

    • Belépéstől havi br Ft cafeteria

    • Jelenléti bónusz br Ft

    • 20% műszakpótlék

    • Évente kétszeri bónusz kifizetés

    • Határozatlan idejű szerződés

    • Munkavégzés hétfőtől péntekig

    • Napi munkaidő 8 óra - ebből 30 perc a szünet, ami a munkaidő része

    • Ingyenes céges buszjáratok

    • Saját konditerem, squash pálya használat

    • Szakmai fejlődési lehetőség

    • Tiszta, rendezett munkahelyi környezet

    • Stabil háttér

    Feladatok:

    • A késztermékek igény szerinti előkészítése a kiszállításra, raklapok pántolása

    • Villanymotorok dobozba, illetve raklapba történő csomagolása a vevő igénye szerint

    • Szükséges dokumentáció elvégzése SAP-ban

    • Részvétel a leltárokban

    Elvárások:

    • Állandó délutános műszak vállalása

    • Közepesen nehéz fizikai munka vállalása

    • Elektromos targoncavezetői engedély szükséges, gyakorlat előnyt jelent

    • Targonca vezetői engedély esetében következő bejegyzések szükségesek: 3312 gyalogkíséretű, 3313 vezető állásos elektromos targonca, valamint targoncavezetői OKJ bizonyítvány

    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

    • Emelőgép kezelői végzettség

    További információk:

    Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap kitöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 2800 Tatabánya, Búzavirág utca 14. címre

    Ha szeretnél több információt megtudni a Grundfos világáról, akkor keresd fel a magyar közösségi oldalainkat is ,

  • Racemark International Kft. Komárom, Magyarország

    Munkakör megnevezése: Csomagoló Operátor · Munkakör betöltésének követelményei: · 1. Gépkezelői vagy gyártásban szerzett tapasztalat 1 év (előny) · 2. Szakképzettséget nem igénylő · 3. Könnyű álló munka (max.11 kg. súlyú terhelés) · 4. Magyar nyelv (angol nyelvtudás előny) · Munk ...

  • Randstad Nagyigmánd, Magyarország Teljes munkaidő

    Cégleírás / Organisation/DepartmentNagyigmándon található műanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére folyamatos műszakrendbe keresünk, saját állományba csomagoló operátorokat.Pozíció leírása / Job description · Elkészült termékek ellenőrzése · Csomagolási tevékenységek · C ...