Munkahelyek
Karcag

    Számviteli csoportvezető - Karcag, Magyarország - Agrosprint Zrt.

    Agrosprint Zrt.
    Agrosprint Zrt. Karcag, Magyarország

    1 hete

    Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemeit működteti hazánkban.

    Dinamikus nagyvállalkozásunk fiatalos, aktív, vidám számviteli csapatába keressük új Számviteli csoportvezető munkatársunkat.

    Ha ambiciózus, megbízható vagy és precíz, és nem utolsó sorban vonz a számok világa,
    TE vagy a mi emberünk,
    • Könyvelő munkatársak munkájának ellenőrzése, koordinálása
    • Főkönyvi könyvelés
    • Munkabér, tárgyi eszközök és egyéb vegyes feladások könyvelés
    • Havi, negyedéves, éves adóbevallások ('65; '29 ) előkészítése
    • Statisztikák, kimutatások készítése
    • Havi és éves főkönyvi zárásban való aktív részvétel
    • Pénzügyi - számviteli vezető munkájának támogatása
    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Naprakész számviteli-, és adótörvényi ismeret és gyakorlat
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Korrekt bérezés, év végi jutalom
    • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
    • Munkába járás támogatása
    • Vállalati üdülési lehetősége
    • Céges rendezvények
    • Családias, közvetlen munkahelyi légkör

  • Trenkwalder Magyarország Karcag, Magyarország Közvetítés

    Dinamikusan fejlődő, élelmiszeripari partnerünk bővülő csapatába keresünk Számviteli csoportvezető munkatársat a következő feladatok ellátására: · Állásajánlat részletei · Könyvelő munkatársak munkájának ellenőrzése, koordinálása · Főkönyvi könyvelés · Munkabér, tárgyi eszközök ...