Munkahelyek
Karcag

    Számviteli csoportvezető - Karcag, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Trenkwalder Magyarország
    Trenkwalder Magyarország Karcag, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Közvetítés

    Dinamikusan fejlődő, élelmiszeripari partnerünk bővülő csapatába keresünk Számviteli csoportvezető munkatársat a következő feladatok ellátására:

    Állásajánlat részletei

  • Könyvelő munkatársak munkájának ellenőrzése, koordinálása
  • Főkönyvi könyvelés
  • Munkabér, tárgyi eszközök és egyéb vegyes feladások könyvelés
  • Havi, negyedéves, éves adóbevallások ('65; '29 ) előkészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Havi és éves főkönyvi zárásban való aktív részvétel
  • Pénzügyi-számviteli vezető munkájának támogatása

    Munkaköri követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli-, és adótörvényi ismeretek és gyakorlat
  • Ms office

    Kompenzációs juttatások

  • Támogató munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

  • Agrosprint Zrt. Karcag, Magyarország

    Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemeit működteti hazánkban. · Dinamikus nagyvállalkozásunk fiatalos, aktív, vidám számviteli csapatába keressük új Számv ...