Munkahelyek
Nyíregyháza

    Műszaki Igazgató - Nyíregyháza, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Nyíregyháza, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalata, akinek fő fókuszában egyedi acélszerkezetek gyártása áll. A cég folyamatosan bővül és fejlődik, ezért keresünk számunkra egy tapasztalt Műszaki Igazgató kollégát.Pozíció leírása / Job description

  • Ajánlatadási folyamatban történő részvétel – ajánlatkérések feldolgozása, kalkulációk készítése, ajánlati dokumentumok összeállítása,
  • A gyártásra kerülő termékek tervdokumentációjának átnézése, műszaki megoldások egyeztetése a cégen belül, a tervezőkkel és megbízókkal,
  • Karbantartási és felújítási tervek készítése, ezek elfogadtatása és terv szerinti kivitelezése,
  • Beruházási és fejlesztési javaslattétel a vállalat döntéshozói irányába,
  • Beszerzésre kerülő eszközökre és szolgáltatásokra árajánlatok bekérése, azok összegzése és döntéshozók elé terjesztése,
  • Megkötött beruházási szerződések, eszközbeszerzések, igénybe vett külső szolgáltatások műszaki ellenőrzése, teljesítés igazolása és pénzügyi elszámolásban való aktív részvétel,
  • A műszaki területen felhasznált anyagok ellenőrzése, műszaki anyagraktár működésének felügyelete,
  • A vállalat okszerű energia és műszaki erőforrás-gazdálkodásának felügyelete,
  • A vállalat által alkalmazott minőségügyi rendszerek által támasztott műszaki, technikai követelményekhez folyamatos megfelelés biztosítása, a működés folyamatosságát célzó műszaki programtervek meghatározása, tevékenységének koordinálása és irányítása.Elvárások / Requirements
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök),
  • Min. 6-8 év hasonló területen és technológiában szerzett tapasztalattal (hegesztett acélszerkezet gyártás előny),
  • Német nyelv tárgyalóképes ismeretével,
  • Jó szervezőkészséggel, gyors alkalmazkodóképességgel,
  • Stressztűrő képességgel,
  • Stratégiai szemlélet móddal,
  • Folyamatszerveő ismeretekkel. Előnyt jelenthet:
  • Hegesztő mérnök képesítés előnyt jelenthet,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Angol nyelv ismereteAmit kínálunk / Offer
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Önálló döntéshozatali lehetőség
  • Stratégiai pozíció
  • Gépjármű magán használatra
  • Versenyképes fizetési csomagKapcsolattartó / Information Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: és
    tapasztalat 5-10 év / 5-10 years
    készségek
  • 'Nem igényel speciális szaktudást'
    szakmai ismeretek
  • 'Nem igényel speciális végzettséget'
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • Gloster Kft

    Műszaki igazgató

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    Gloster Kft Máriapócs, Magyarország

    Bővebb céginformáció a Társaságunk honlapján érhető el. · ,A vállalat műszaki eszközeinek, rendszereinek, berendezéseinek biztonságos, gazdaságos, üzembiztos üzemeltetése · Beruházási és fejlesztési javaslattétel a vállalat döntéshozói irányába · Beszerzésre kerülő eszközökre és ...

  • Randstad

    Folyamatmérnök

    Megtalálták: beBee S2 HU - 4 napja

    Randstad Debrecen, Magyarország Teljes munkaidő

    Pozíció leírása / Job descriptionAz operatív igazgató utasítása alapján a az operatí igazgató munkájának cégcsoport szintű segítése · Az adott társasághoz tartozó üzemek folyamatainak rendszer szintű irányítása, összehangolása, ellenőrzése, · A napi termelés megtervezésének, megs ...

  • Colas

    ehs főmérnök

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 napja

    Colas Tarcal, Magyarország

    · Az ön feladata lesz: · Az Integrált Irányítási Rendszeren (IIR) belül a KIR és MEB szakterületek koordinálása, folyamatos fejlesztése · Az IIR környezetvédelmi, munka- és egészségvédelmi területeinek koordinálása, fejlesztése, oktatások megszervezése · IIR-hez kapcsolódó adato ...