Munkahelyek
Folyamatmérnök
Debrecen

    Folyamatmérnök - Debrecen, Magyarország - Randstad

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Pozíció leírása / Job description
  • Az operatív igazgató utasítása alapján a az operatí igazgató munkájának cégcsoport szintű segítése
  • Az adott társasághoz tartozó üzemek folyamatainak rendszer szintű irányítása, összehangolása, ellenőrzése,
  • A napi termelés megtervezésének, megszervezésének, alapanyagok biztosításának, minőségirányítási rendszerek felügyelete,
  • Az alapanyagok felhasználásának koordinálása
  • Az emberi-erőforrással és anyagfelhasználással, logisztikával kapcsolatos gazdálkodás, költséghatékony működés biztosítása, ellenőrzése
  • A fent leírtak alapján teljes körű erőforrás-gazdálkodás megszervezése a hatékony munkavégzés érdekében,
  • Kapcsolattartás a holding és társcégek szakterületi vezetőivel (kereskedelem, számvitel, logisztika, stb.)
  • A működéséhez szükséges stratégiai döntésekre javaslattétel a felső vezetésnek, illetve azok előkészítése, jóváhagyás utáni kivitelezése,
  • Beruházások folyamatainak ellenőrzése, koordinálása, stb.
  • Éves tervek elkészítése, folyamatos nyomon követése, terv-tény adatok elemzése, a folyamatos riportolás az operatv igazgató és a tulajdonos feléElvárások / Requirements
  • Felsőfokú műszaki vagy mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Előny:
  • Tanult gazdálkodási és/vagy kereskedelmi ismeretekben szerzett gyakorlat előny
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalatAmit kínálunk / Offer
  • céges autó
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődésKapcsolattartó / Information Horváth Amáta - tapasztalat 5-10 év / 5-10 years
    készségek
  • manufacturing production
  • management
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA diploma
  • BSc / BA degree
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • Teva Pharmaceuticals Debrecen, Magyarország

    Céginformáció · A Teva a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata, amely több mint 100 éves tapasztalatával fejleszti, gyártja és értékesíti kiemelkedő minőségű termékeit. 25 éve vagyunk jelen Magyarországon a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalataként. · Olya ...

  • SEMATIC HUNGÁRIA Kft. Nyíregyháza, Magyarország

    Minden nap több milliárd embert mozgatva szenvedélyünk a függőleges szállítás iparága. · A szakértői csapatunk nemzetközi és helyi parterekkel működik együtt, hogy minden projektben a legjobb megoldást nyújtsuk. A szemnek gyakran láthatatlan technológiánk segítségével a felvonók ...