Minőségellenőr - Budapest, Magyarország - REDEL Elektronika Kft.

    REDEL Elektronika Kft.
    REDEL Elektronika Kft. Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 hete

    • A legyártott termékek minőségének ellenőrzése, a végellenőrzéshez szükséges mintavételezés elvégzése, illetve gyártás közbeni minőségellenőrzés
    • A termékek és alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel
    • A selejtes vagy eltérő termékek elkülönítése, kiszűrése, megjelölése
    • A mérőeszközök tisztítása, állagának megőrzése, tárolása és ellenőrzése.
    • Megbizonyosodni arról, hogy a gépbeállítók/gépkezelők/operátorok elvégzik-e a szükséges méréseket
    • Oktatások, tréningek tartása gépbeállítók/gépkezelők/operátorok felé
    • Középfokú műszaki végzettség
    • Dimenzionális mérések végzésében szerzett gyakorlat (mikrométer, mérő mikroszkóp, passzaméter, mérőprojektor stb.)
    • Vizuális ellenőrzésben szerzett gyakorlat
    • Műszaki rajz ismeret
    • 3 műszakos munkarend vállalása
    • Minőségorientált szemlélet
    • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Forgácsolt alkatrészek minőségellenőrzésében szerzett tapasztalat
    • 3D-s mérőgép ismerete és programozásban való jártasság
    • ISO Belső Auditori képesítés
    • Angol, vagy francia nyelvtudás
    • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó és kommunikációs készség
    • Stabil, hosszú távú munkahely
    • Kiváló munkakörülmények