Asztalos - Budapest, Magyarország - Fa-gyár Kft.

    Fa-gyár Kft.
    Fa-gyár Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Cégünk 1995 óta működik. Profilja az egyedi bútor- és épületasztalos termékek gyártása és szerelése. Célunk a legmagasabb minőségben elkészíteni a termékeket., Egyedi asztalos termékeket állítunk elő, a bútortól a nyílászáró gyártásig, a tömörfától a laptermékek megmunkálásáig.
    , Téged keresünk, ha képes vagy önállóan különböző munkafolyamatokat elvégezni és van legalább egy pár év szakmai tapasztalatod.
    Akkor is várunk ha pályakezdő vagy, mert nálunk a sok féle munka miatt lehetőséged van megismerni a szakma különböző területeit és fejlődni szakmailag., Többéves szakmai tapasztalat
    B kategóriás jogosítvány
    , Jól megközelíthető Kőbányai műhelyünk. (KÖKI vasútállomás közvetlen szomszédságában)
    Utazási támogatás
    béren kívüli juttatások
    Változatos munkák
    Igényes munkakörnyezet
    Versenyképes fizetés:
    • tapasztalt pályázó esetén
    • pályakezdő esetén