Munkahelyek
Miskolc

    Projekt technikus - Borsod-Abaúj-Zemplén, Magyarország - QLM Logistics Solutions Kft.

    QLM Logistics Solutions Kft.
    QLM Logistics Solutions Kft. Borsod-Abaúj-Zemplén, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 6 napja

    A QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
    Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
    Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
    illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

    Új munkatársunk legfőbb feladata ipari szekcionált és gyorsmozgású kapuk, dokkolástechnikai eszközök kivitelezése lesz a megrendelt projektek keretein belül.

    A munkakörhöz tartozó feladatok:

    • Ipari környezetben használatos (szekcionált, redőny, gyorsmozgású) kapuk, rámpakiegyenlítők, vetített padlójelölések, ipari biztonságtechnikai eszközök telepítése
    • Telepítés időre történő elvégzése
    • Telepítés közben esetlegesen felmerülő problémák javítása, lekezelése
    • Kivitelezés során kapcsolattartás az ügyféllel
    • E-munkalap kitöltés tablet-en

    Az ideális jelölt szerzett már tapasztalatokat kapu- vagy dokkolástechnikai, ipari biztonságtechnikai eszközök telepítésében, jó problémamegoldó, valamint konfliktuskezelő készséggel rendelkezik.

    • villanyszerelői vagy lakatos szakképzettség
    • kivitelezésben szerzett tapasztalat
    • bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
    • B kategóriás jogosítvány
    • számítástechnikai ismeretek
    • Szolnok, Cegléd vagy közeli vonzáskörzetében lévő lakóhely
    • Versenyképes munkabér
    • Cafeteria
    • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
    • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
    • Rendszeres szakmai továbbképzések
    • Jól felszerelt műhelyautó

    Munkavégzés helye: országosan, ügyfeleinknél