Faipari Gépkezelő - Cegléd, Magyarország - Pellet Hungary Kft.

    Pellet Hungary Kft.
    Pellet Hungary Kft. Cegléd, Magyarország

    2 hete

    Cégünk megújuló energiahordozó előállítójaként Téged vár, amennyiben hosszútávban és kiszámíthatóságban gondolkozol. Ceglédi telephelyünkre 8 órás munkavégzésre keresünk kollégákat Gépkezelő személyében.

    Főbb feladatok, munkák:

    • Vezérlőpultról történő automata gépsor irányítása
    • Kisebb gépkarbantartási feladatok ellátása
    • A gépsor folyamatos működésének biztosítása
    • 8 órás munkaidő
    • Felelősségteljes munkavégzés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Alapszintű géptechnológiai ismeretek
    • Igényes, precíz munkavégzés
    • Megbízhatóság, lojalitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • PLC által vezérelt gép ismerete
    • Faiparban szerzett szakmai tapasztalat
    • Faipari gépek ismerete, kezelési tapasztalat
    • Érettségi vagy szakmunkás bizonyítvány

    Amit kínálunk:

    • Kiemelt bérezés
    • Havi és éves bónuszok
    • Bejárási támogatás
    • Versenyképes fizetés
    • Családias környezet
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Folyamatosan fejlődő, dinamikus szervezeti háttér