Munkahelyek
Plc Programozó
Jászfényszaru

    PLC Programozó - Jászfényszaru, Magyarország - Sangjin Micron Hungary Kft.

    Sangjin Micron Hungary Kft.
    Sangjin Micron Hungary Kft. Jászfényszaru, Magyarország

    2 napja

    • A termelő berendezések folyamatos működésének biztosítása.
    • Elektromos és vezérlőrendszer tervezése/építése/üzembe helyezése
    • Meglévő PLC programok módosításainak végrehajtása és hibaelhárítása.
    • A felmerülő elektromos hibák gyors és hatékony elhárítása
    • Aktív részvétel a tervezett karbantartásban
    • Géptelepítések támogatása, külső szakemberek segítsége
    • Napi összesítések írása, adatok bevitele
    • A meghibásodások okainak feltárása és a korrekciós intézkedések végrehajtása
    • Mérnöki munka támogatása
    • Munka közben a termelési területtel való kapcsolattartás
    • A fejlesztésekben való aktív részvétel
    • Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikai végzettség
    • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
    • PLC programozásban való jártasság
    • Villamosmérnöki végzettség
    • Bármilyen 6 tengelyes robot kezelésében szerzett tapasztalat - angol nyelvtudás
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • Elektromos hajtásrendszerek ismerete (szervo, frekvenciaváltó)
    • Hálózati ismeretek
    • Kamerás ellenőrző rendszerek ismerete (Keyence, Cognex, Sick)
    • Egyéb programozási nyelvek ismerete (Javascript, Python, C#, Visual Basic, C++)
    • Szakértelem az ipari szenzortechnika területén
    • MES rendszerek ismerete
    • Pneumatikai ismeretek
    • Villamos tervezés (EPLAN) és szereléstechnika ismerete
    • Cafatéira
    • Havi jelenléti bónusz
    • Kulturált munkakörnyezet
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • GE Aviation Veresegyház, Magyarország OTHER

    Job Description SummaryJob Description · MUNKAKÖR CÉLJA: · A GE Aviation Hungary Kft. telephelyén üzemelő gépek, épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra folyamatos működésének és rendelkezésre állásának biztosítása a zavartalan üzletmenet fenntartása érdekében. · II. FELAD ...

  • FGSZ Földgázszállító Zrt. Pest County, Magyarország

    A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként · ,A földgázszállítás folyamatosságának fenntartása a technológiai rend ...

  • GE Aviation Hungary Kft. Veresegyház, Magyarország

    A GE Aerospace a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aerospace veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Eu ...