Munkahelyek
Cnc Marós
Győr

    CNC marós - Győr, Magyarország - LQ-FORG Kft

    LQ-FORG Kft
    LQ-FORG Kft Győr, Magyarország

    4 napja

    Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
    Műszaki rajz és technológia ismeret
    Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

    Szakirányú középfokú végzettség
    3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Versenyképes jövedelem
    Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

  • BORSODI MŰHELY Kft. Győr, Magyarország

    A BORSODI MŰHELY Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat győri üzeme az alábbi munkakörbe keres munkatársat: CNC 3 TENGELYES MARÓS.,Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű marógépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetés, önálló progr ...

  • Exact Systems Hungary Kft Győr, Magyarország

    Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC marós munkatársat, akár azonnali kezdéssel Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked Feladatok: Egyedi alkatrészek gyártásaCNC marógép programozása (Fanuc programnyelven)Önálló gyártás műszaki rajz alapjá ...