Munkahelyek
Budapest

    Karbantartó, garanciális javító - Budapest, Magyarország - Raw Facility Management Kft.

    Raw Facility Management Kft.
    Raw Facility Management Kft. Budapest, Magyarország

    6 napja

    A RAW Facility Management Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba: Karbantartó, garanciális javító.

    • Létesítmények karbantartási munkáinak támogatása
    • Garanciális bejelentések alapján a hibák gyors és szakszerű elhárítása
    • Épületgépészeti és alapvető épületvillamossági berendezések kezelése, ellenőrzése
    • A berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
    • Munkabiztonsági előírások betartása, dokumentáció kezelése
    • Eseti feladatok elvégzése
    • Anyagigénylések kezelése
    • Legalább 1-2 év karbantartásban szerzett tapasztalat
    • Gépésztechnikus, elektronikai technikus műszerész, festő-gipszkartonos vagy villanyszerelő végzettség,
    • Önálló munkavégzés
    • Jó kommunikációs készség
    • Megbízhatóság, rugalmasság
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • B kategóriájú jogosítvány
    • Energikus, barátságos csapat
    • Szakmai fejlődést inspiráló környezet
    • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés

    Munkavégzés:

    • Budapest