Motorkerékpár-szerelő - Budapest, Magyarország - Wallis Motor Pest Kft.

    Wallis Motor Pest Kft.
    Wallis Motor Pest Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    A Wallis Motor Pest, a BMW autók és motorkerékpárok legnagyobb magyarországi forgalmazójának szervizéhez Motorkerékpár-szerelő munkatársat keresünk.

    • Elvégzi a BMW motorkerékpárokon a diagnosztikai és ápolási munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet.
    • Munkavégzése során a legmodernebb információs és kommunikációs eszközöket alkalmazza.
    • A hatósági előírások alapján elvégzi az ellenőrzéseket és vizsgálatokat.
    • A belső előírások figyelembevételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
    • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek dokumentálását.
    • motorkerékpár-szerelő vagy autószerelő végzettség
    • diagnosztikai tapasztalat
    • rajongás a motorozás és a motorkerékpárok iránt
    • képesség a szervezett és a határidős feladatok elvégzésére
    • nyitottság a műszaki innovációk iránt
    • igény a folyamatos tanulásra, továbbképzésre
    • A és B kategóriás jogosítvány
    • határozatlan idejű munkaviszony
    • alapbéren felüli teljesítményprémium
    • igényes munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
    • széleskörű, hosszú távú szakmai képzések