Munkahelyek
Tát

    Gyártómérnök (Tát) - Randstad

    Randstad
    Randstad Tát, Magyarország

    2 napja

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk egy amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető multinacionális nagyvállalat. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket terveznek és állítanak elő, amelyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel.

    Táti üzemükbe keresünk lelkes, proaktív GYÁRTÓMÉRNÖK kollégát, aki segít a gyártási folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában.

    Ha szeretnél csatlakozni egy támogató csapathoz, szakmailag fejlődni, várjuk jelentkezésedPozíció leírása / Job description

  • Gyártási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Termelési folyamatok optimalizálása, illetve a hatékonyság javítása
  • Gyártási folyamatokhoz tartozó selejtek csökkentése
  • A folyamatok fejlesztésére irányuló projektek vezetése és támogatása
  • Új termelő berendezések üzembehelyezésének koordinálása
  • A termelési csapattal való szoros együttműködés a célok eléréséhez
  • Termelési dokumentációk készítése, frissítése – műveleti utasítások, beállítási utasítások, PFMEAElvárások / Requirements
  • Műszaki diploma (preferáltan mérnöki területen) vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Friss diplomás vagy kevés tapasztalattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség és kreativitás
  • Készség és motiváció a tanulásra és a fejlődésreAmit kínálunk / Offer
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér megegyezés szerint, éves bónusz, 13. havi fizetés, napi egyszeri melegétkezés kedvezményes áron),
  • felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok, innovatív gyártási környezet,
  • képzések,
  • támogató, nemzetközi munkakörnyezet,
  • bejárás támogatás vagy albérleti támogatás,
  • dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben,
  • iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok,
  • biztonságos munkakörnyezet,
  • stabil, hosszútávú lehetőség egy bővülő cégnél.Kapcsolattartó / Information Jelentkezz a felületünkön pár kattintással, vagy küldd el önéletrajzodat a e-mail címre.
    tapasztalat 1-3 év / 1-3 years
    készségek
  • automation engineer
  • mechanical engineer
  • process engineering
  • production engineer
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA diploma
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • TE Connectivity ESZTERGOM, Magyarország

    At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world. Job Overview · • Gyártási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel. · • Termelési folyamatok optimalizálása, illetve a ...

    At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world. Job Overview · Feladatok: · • Kézi összeszerelő soraink hatékonyságának növelése és javítása · • Gyártási folyamatok optimal ...

  • Tyco Electronics Hungary Kft. Esztergom, Magyarország

    ,Kézi összeszerelő soraink hatékonyságának növelése és javítása · Gyártási folyamatok optimalizálása · Részvétel a problémák azonosításában és megoldásában · Projektvezetés a fejlesztési projektekben · Műszaki dokumentációk elkészítése és frissítése · Részvétel a folyamatos fejlő ...