Munkahelyek
Debrecen

    Gyártáselőkészítő mérnök - Debrecen, Magyarország - Manz Hungary Gépgyártó Kft.

    Manz Hungary Gépgyártó Kft.
    Manz Hungary Gépgyártó Kft. Debrecen, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 5 napja

    A Manz Hungary Kft. a német tulajdonú Manz AG magyarországi leányvállalata. Az üzemünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért munkánk mindig érdekes és változatos. Kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végezzük különböző iparágak részére.
    A kollégáink ötleteikkel, kreatív együtt gondolkodásukkal nagyban hozzájárulnak cégünk sikeréhez, mert mi nem csak gépeket, hanem szakembereket is építünk.

    • Alapadatok rögzítése és karbantartása a vállalatirányítási szoftverben
    • Ajánlatkérések, megrendelések (belső-külső) feldolgozása és karbantartása a vállalatirányítási szoftverben az érvényesek előírások alapján
    • Elő- és utókalkuláció készítése a vállalatirányítási rendszerben
    • A termékek eladási árainak kalkulálása, aktualizálása, nyomon követése az érvényes előírások alapján
    • Külső-belső rajzdokumentációk készítése és kezelése az érvényes előírások alapján
    • Projekt jellegű feladatok koordinálása, felügyelete, társterületek tájékoztatása, szükség esetén oktatása
    • Technológiai kérdések tisztázása a megrendelővel, ajánlatkérővel
    • Különböző jelentések, kimutatások készítése
    • Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök végzettség
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Word, Excel, PowerPoint ismerete
    • CAD alapismeretek
    • SAP ismeret
    • Önálló munkavégzés
    • SolidEdge ismerete
    • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
    • Pneumatika és elektromos ismeretek
    • Pozitív, fiatalos gondolkodású csapat
    • Családias hangulat a mindennapokban: horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsora
    • Decemberben két ünnep közt pihenés otthon
    • Szakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapján
    • Fizetésen felüli egyéb juttatások, mint cafeteria, negyedéves bónusz bruttó bér függvényében és év végi bónusz minden munkavállalónak egységesen
    • Munkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30 Ft/km
    • Stabil, folyamatosan növekvő cég áll mögötted

  • RADEL & HAHN ZRt.

    Gyártáselőkészítő mérnök

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 22 órája

    RADEL & HAHN ZRt. Debrecen, Magyarország

    Stabil háttérrel rendelkező építőipari, légtechnikai rendszerek, klímaberendezések tervezésével, gyártásával foglalkozó vállalat.,Gyártás előkészítés · 3D modellezés és műhelyrajzok készítése · Technológia előkészítés · CNC programozás · Anyagszükséglet számítások elvégzése · Gyá ...

  • HSA Kft.

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 5 órája

    HSA Kft. Nyíregyháza, Magyarország

    Nyíregyházi partnercégünk Gyártáselőkészítő mérnököt keres csapatába. Feladatok / TasksMűszaki rajzok készítése Standard dxf-ek készítése Napi programhoz tartozó excelek kitöltése (Zircon., DDC) Vevői megrendelések feldolgozásaRendelések teljes feldolgozása Ideiglenes kiszervezés ...

  • Trenkwalder Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 4 napja

    Trenkwalder Magyarország Nyíregyháza, Magyarország Közvetítés

    Folyamatosan és dinamikusan bővülő, nemzetközi hátterű, nyíregyházi gyártó partnercégünk számára keresünk Gyártáselőkészítő mérnök kollégát az alábbi feladatok elvégzésére: · Állásajánlat részletei · Gyártási dokumentumok feldolgozása, ellenőrzése és kiadása a gyártásba. · Műszak ...