Munkahelyek
Budapest

    Vezető ápoló helyettes - Budapest, Magyarország - Magyar Máltai Szeretetszolgálat (OK)

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (OK)
    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (OK) Budapest, Magyarország

    1 hete

    Leírás
    Jogviszony jellege, időtartama:
    • Teljes munkaidő
    • Határozatlan idejű
    Munkavégzés helye:
    • Budapest, 1.kerület, illetve havonta néhány alkalommal Máltai EgészségPontok felkeresése – utazás feltételei biztosítottak
    Pályázatnak tartalmaznia kell:
    • Szakmai önéletrajzot, amely tartalmazza a bruttó fizetési igényt
    • Munkájával támogatja a vezető ápoló tevékenységet,
    • Elsajátítja a telemedicinális rendelések során használt eszközök használatát szervezett képzés keretében, majd részt vesz ezek további oktatásában,
    • Részt vesz az egészségügyi asszisztensek kiválasztási folyamatában,
    • Részt vesz az egészségügyi asszisztensek felkészítésében,
    • Közreműködik a telemedicinális eljárásrend releváns részeinek a kidolgozásában,
    • Felügyeli a telemedicinális rendelések megvalósulását a program keretei szerint,
    • Részt vesz a program folyamatos minőségi elemzésében és javaslatokat fogalmaz meg ezen komponensek fejlesztésében,
    • Szakterületének megfelelően részt vesz a képzési anyag összeállításában és ezek alapján elvégzi a programban dolgozó munkatársak szakmai felkészítését a vezető ápoló iránymutatásai alapján,
    • Vezetői kérésre tématerület specifikus szakmai összefoglalókat készít.
    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Érvényes működési engedély
    • Érvényes MESZK-tagság
    • Folyamatos szakmai fejlődés igénye
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Minimum 2 év betegellátásban eltöltött gyakorlati tapasztalat
    • Precíz, gondos munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
    • Jó, asszertív kommunikációs készség szóban és írásban
    • Önálló és proaktív munkavégzési képesség
    • A szabályzatok és a határidők pontos betartása
    • Folyamatszemléletű, strukturált gondolkodás
    • Empátia, szociális érzékenység
    • Szakirányú oktatási tapasztalat
    • Korábbi vezetői munkakör
    • Informatikai jártasság
    • "B" kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői tapasztalat
    • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
    • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
    • Versenyképes javadalmazás és alkalmazotti juttatások
    • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség, hazai viszonylatban egyedülálló, innovatív tudásanyag megszerzése
    • Egyéb (béren kívüli) támogatások, SZÉP-kártya
    • Támogató munkahelyi légkör
    • Szakmai véleményekre és fejlesztési javaslatokra nagyfokú nyitottság