Munkahelyek
Budapest

    Szerviztechnikus - Budapest - Dunaújváros vonalon - Konecranes

    Konecranes
    Konecranes Budapest, Magyarország

    1 hete

    At Konecranes, we believe that great customer experience is built on the people behind the Konecranes name – people committed to providing our customers with lifting equipment and services that lift their businesses. Everything we do, we do with passion and drive.

    We believe diversity drives business success and is the foundation for our growth. We welcome different backgrounds and skills that enrich our community and we promote a place where we can ALL be ourselves. This is what makes Konecranes a unique place to work.

    Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

    Daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése

    Tervezett javítások végrehajtása

    Eseti meghibásodások elhárítása

    Daru telepítéseknél támogatás nyújtása

    Projekt munkák során a szükséges munkák elvégzése a Projekt Vezetővel egyeztetve

    Ügyfelekkel való kapcsolattartás

    Munkacsomagok és munkaidőd naprakész vezetése és rögzítése digitális rendszerünkben

    Műszaki koordinátorral egyeztetettek szerinti munkavégzés

    Amit kínálunk számodra:

    Rugalmas, családbarát munkavégzés

    Versenyképes jövedelem (minden egyes munkaórád után kifizetünk Téged, és biztosítunk túlóra díjat, készenléti díjat, éjszakai pótlékot, ha szükség esetén úgy alakulna a munkavégzésed)

    Fix belföldi napidíj

    Cafeteria csomag (Választható elemek: Óvoda, bölcsöde támogatás, szép kártya, készpénz)

    Laptop, telefon, autó (akár saját használatra is, meghatározott km-ig)

    Munkád elvégzéséhez szükséges MINDEN eszközt biztosítunk a szükséges mennyiségben (szerszámok, munkaruha, stb.)

    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések

    Hosszú távú munkalehetőség, karrier

    Magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés

    Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat

    Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

    Medicover egészbiztosítási csomag

    Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

    Középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség)

    Jártasság a PLC rendszerekben

    Angol nyelvtudás

    Érettségi

    2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések, PLC rendszerek karbantartásában, szerelésében, szervizelésében

    Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

    B kategóriás jogosítvány

    Előnyt jelent, ha:

    Emelőgép kezelői bizonyítványok és NKH jogosítványok (új, 2013-tól érvényes).

    Elektronikus vezérlőeszközök ismerete

    Rendelkezel Emelőgép ügyintéző képesítéssel

    Erősáramú berendezések felülvizsgálója képesítés

    Érintésvédelmi szakvizsga

    Villámvédelmi szakvizsga

    Rendelkezel Villamos Biztonsági felülvizsgáló képesítéssel

    Robbanásbiztos berendezések kezelője vagy

    Van hegesztői képesítésed (ív-, lánghegesztés)

    Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséged van

    Van targonca, személyemelő vagy emelőgépkezelő jogosítványod

    Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

    Angol nyelvtudás előny

    Innen tudod, hogy ez a munka Neked való :)

    Folyamatos igényed van a tanulásra, elszánt vagy a fejlődés iránt (mi pedig maximálisan támogatunk ebben)

    Nem tántorít el, ha magasban kell dolgoznod – tudd vállalni a magasban végzendő munkát

    Szeretsz vezetni és utazni – minden nap menned kell majd az ügyfeleinkhez

    Precíz vagy és igényes a munkádra – felelősséget vállalsz az elvégzett munkádért

    Szeretsz egy támogató csapat tagja lenni, lehet Rád számítani és segítőkész vagy

    Lokáció: Budapest - Dunaújváros vonalon

    A Konecranes globális szinten vezető a Lifting BusinessesTM iparban és számos, széleskörű profillal rendelkező partnert szolgál ki. Egy valódi globális vállalat vagyunk 17,000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval és 50 különböző országban vagyunk jelen. Több, mint 80 éve munkánkat a különböző iparágakban tevékenykedő vállalatok eredményessége és hatékonysága növelésének dedikáljuk.

    További információért rólunk kattints ide:

    Konecranes is a global leader in material handling solutions, serving a broad range of customers across multiple industries. We consistently set the industry benchmark, from everyday improvements to the breakthroughs at moments that matter most, because we know we can always find a safer, more productive and sustainable way. That's why, with professionals in over 50 countries, we are trusted every day to lift, handle and move what the world needs.

    Konecranes is committed to ensuring that all employees and job applicants are treated fairly in an environment which is free from any form of discrimination.