Munkahelyek
Győr

    Főkönyvelő - Győr - Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Feladatok:

    • A könyvviteli feladatok

      elvégzése, a számviteli nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
    • A havi, negyedéves,

      éves számviteli, pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása és

      bemutatása az elfogadott könyviteli elveknek megfelelően.
    • Bank, pénztár,

      szállítók, vevők kontírozása és könyvelése
    • Beszállítói és vevői

      számlák kezelése, analitikák havi egyeztetése
    • Előlegek elszámoltatása
    • Tárgyi eszközök havi

      nyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása
    • Cash flow elkészítése

      (heti)
    • Számlázás
    • Készletnyilvántartások,

      befejezetlen beruházások vezetése
    • Éves zárás

      előkészítése, könyvvizsgálói egyeztetések
    • Bevallások elő-, és

      elkészítése

    Elvárások:

    • Pénzügyi és számviteli főiskola
    • Minimum 6-8 éves lehetőleg könyvelő irodai vagy

      gazdasági társaságnál szerzett szakmai tapasztalat és gyakorlat
    • Önálló munkavégzésre képesség és igény
    • Számítógépes ismeretek
    • Analitikus és adminisztratív képességek

    Előny:

    • Bérszámfejtésben

      tapasztalat, valamint a munkavállalók ki-, és bejelentések elkészítésében

      jártasság
    • Angol vagy

      német nyelv ismerete

    A munkáltató ajánlata:

    • Versenyképes jövedelem
    • 13. és 14. havi prémium (az éves árrés terv %-os

      teljesülésének arányában)
    • Bejárás támogatás
    • Komplex menedzser szűrés
    • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
    • Szakmai továbbképzési lehetőség
    • Innovatív csapatban zajló munka

    A munkavégzés helye:

    Győr

    Megbízónk profilja:

    A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

  • AGROFEED Kft.

    Főkönyvelő

    1 hete

    AGROFEED Kft. Győr, Magyarország

    A hazai tulajdonú AGROFEED Kft. 2001 óta foglalkozik premix/takarmány gyártással, illetve ehhez kapcsolódó alapanyag forgalmazással. Győrben található központi irodánkba keresünk főkönyvelő munkatársat.,Havi zárások koordinálása, szakmai támogatása · Éves beszámoló összeállítása ...

  • BOS Plastics Systems Hungary Bt.

    Főkönyvelő

    4 napja

    BOS Plastics Systems Hungary Bt. Győrladamér, Magyarország

    A BOS német, családi tulajdonú autóipari vállalat több, mint 100 éves múltra tekint vissza. Vállalatcsoportunk székhelye a Stuttgarthoz közeli Ostfildernben található. Magyarországon termékfejlesztő és összeszerelő üzemünk Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk Győrla ...

  • STROHM MOFÉM Zrt.

    Főkönyvelő

    3 napja

    STROHM MOFÉM Zrt. Mosonmagyaróvár, Magyarország

    A STROHM MOFÉM Zrt. hazánk nagy tradíciókkal rendelkező csaptelep és szerelvény gyártója, a víz- és gázfelhasználású golyóscsapok európai előállítója. A több mint egy évszázada összegyűjtött tapasztalat és szaktudás nem csak a cég, de az egész magyar ipari kultúra része. Cégünk 2 ...