Minőségellenőr - Dombóvár, Magyarország - VERTIKAL Group Nyrt.

    VERTIKAL Group Nyrt.
    VERTIKAL Group Nyrt. Dombóvár, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 hete

    Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő műanyagipari termékeket gyártó vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat minőségellenőr pozícióba.

    • a termelésben gyártott termékek ellenőrzése, mérési jegyzőkönyvek készítése
    • ellenőrzési folyamatok végrehajtása
    • részvétel a folyamatok fejlesztésében
    • kapcsolattartás a gyártóüzemmel
    • részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
    • középfokú iskolai végzettség
    • mérőeszközök rutinszerű használata
    • csapatorientált szemlélet
    • három műszak vállalása
    • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
    • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
    • önálló, precíz és pontos munkavégzés
    • KIEMELT BÉREZÉS
    • munkába járási vagy lakhatási támogatás
    • tervezhető több műszakos munkarend
    • stabil, biztos munkahelyi háttér
    • ingyenes céges buszjárat (Dombóvár és környéke)