Munkahelyek
Nagykanizsa

    2 műszakos operátor munka Nagykanizsán - Nagykanizsa, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Trenkwalder Magyarország
    Trenkwalder Magyarország Nagykanizsa, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 3 napja

    Default job background
    Leasing

    Nagykanizsai partnerünk részére 2 műszakos munkarendben keresünk munkatársakat operátor pozícióba.

    Állásajánlat részletei

  • Összeszerelői feladatok ellátása
  • Villanymotor tekercselés
  • Vizuális ellenőrzés
  • Kézi anyagmozgatás

    Munkaköri követelmények

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Monotóniatűrés

    Kompenzációs juttatások

  • Alapbér+ műszakpótlék
  • Első hónaptól cafeteria
  • Jelenléti és gyári hatékonyság bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a buszállomástól műszakokhoz igazítva a gyár kapujáig
  • Tiszta, kulturált, modern gyári környezet

  • Trenkwalder Magyarország

    Gyártósori operátor, 2 műszak szivattyúgyártás

    Megtalálták: beBee S2 HU - 6 napja

    Trenkwalder Magyarország Nagykanizsa, Magyarország Leasing

    Nagykanizsai partnerünk részére 2 műszakos munkarendben keresünk munkatársakat Operátori pozícióba · Állásajánlat részletei · Összeszerelői feladatok ellátása · Villanymotor tekercselés · Vizuális ellenőrzés · Kézi anyagmozgatás · Munkaköri követelmények · Befejezett általános is ...

    Betanított munkás, fémipar

    Trenkwalder Magyarország Marcali, Magyarország Leasing

    Marcali telephelyű multinacionális partnerünk részére keresünk betanított munkásokat, fémipari termékek gyártására · Állásajánlat részletei · Betanított munka: tekercselés · Betanított munka: öntvénytisztító sorjázása · Betanított munka: ponthegesztés · Munkaköri követelmények · ...