Minőségügyi mérnök - Kacsóta, Magyarország - Kőröstej Kft.

    Kőröstej Kft.
    Kőröstej Kft. Kacsóta, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 2 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft. a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

    országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

    Kacsótai gyártóüzemünk csapatába

    Minőségügyi mérnök

    munkakörbe keresünk új munkatársakat.

    Feladatod lesz:

    • A minőségügyi rendszer működtetése és fejlesztése
    • A gyártási folyamatok folyamatos nyomon követése, ellenőrzése a megfelelő minőség biztosítása érdekében
    • Laborvizsgálatok felügyelete, nem megfelelőségek kiszűrése, az okok feltárása
    • Az előírt nyilvántartások vezetése, a nyomon követhetőség biztosítása
    • A folyamatleírások és termék specifikációk rendszeres felülvizsgálata
    • Minőségi követelmények betartatása, a dolgozók folyamatos oktatása
    • Reklamációk feldolgozása, kivizsgálása, javító intézkedések megtétele
    • Folyamat- és termékfejlesztésekben való aktív részvétel
    • Részvétel külső és belső auditokban, hatósági ellenőrzéseken a cég szakmai képviselete
    • A területre vonatkozó jogszabályok, törvényi előírások naprakész ismerete, folyamatos nyomon követése

    Elvárásaink:

    • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
    • Legalább 2-3 év élelmiszeripari gyártóvállalatnál minőségügyi területen szerzett tapasztalat (Előny: Tejiparban szerzett tapasztalat)
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Élelmiszerhigiéniai, élelmiszerbiztonsági előírások ismerete
    • ISO 2200, IFS, BRC ismerete
    • Analitikai módszerek és műszerek ismerete
    • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
    • Megbízhatóság, nagy fokú precizitás, terhelhetőség
    • Pozitív-, eredményorientált, határozott személyiség
    • Proaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésre

    Amit nyújtunk:

    • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő, biztos, hosszútávú bejelentett munkahely
    • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
    • Felelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, munkába járási támogatás, dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények)
    • Csapatmunkában, projektekben való részvétel

    Munkavégzés helye:Kacsóta

    Jelentkezés módja: Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.