CNC programozó - Diósd, Magyarország - baseClass Automation Kft.

    baseClass Automation Kft.
    baseClass Automation Kft. Diósd, Magyarország

    2 hete

    Leírás
    • nettó Ft fizetés tapasztalattól függően
    • szabad hétvégék
    • ingyen kávé :)
    • az általunk tervezett automatizált célgépekhez készülő alkatrészek gyártása
    • 3 tengelyes CNC marógép programozása és kezelése G kód használatával
    • gép műszaki állapotának felügyelete
    • CNC marógép programozásában és kezelésében szerzett tapasztalat
    • szakirányú műszaki végzettség
    • pontos, precíz munkavégzés
    • egyedi és és kis szériás alkatrészek megmunkálásában szerzett tapasztalat
    • CAMWorks használata
    • Diósd környéki lakhely
    • kellemes munkahelyi légkör
    • modern, tiszta munkakörnyezet
    • egy műszakos munkarend, hétvégi munkavégzés nincs
    • rugalmas munkaidő
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • változatos feladatok
    • fiatalos, barátságos csapat
    • családbarát munkahely
    • cafeteria, munkába járás támogatása