Karbantartó - Gyöngyös, Magyarország - MIAS Hungary Kft.

    MIAS Hungary Kft.
    MIAS Hungary Kft. Gyöngyös, Magyarország

    1 hete

    Cégünk egy német tulajdonban lévő, 30 éves múltra visszatekintő cég az egyedi gépgyártás területén.

    Feladatok leírása:

    • Villanyszerelői és mechanikai feladatok elvégzése a gyöngyösi és jászberényi telephelyen;
    • Termelő gépek karbantartása, javítása (marógépek, hegesztőgépek, festőberendezések, hegesztőrobot stb.
    • Épületkarbantartói feladatok elvégzése;
    • SIAD hegesztőgáz cseretelep kezelése, külső vevők kiszolgálása;
    • Szerszámraktár kezelése.

    Elvárások:

    • Min. középfokú végzettség / érettségi bizonyítvány / villanyszerelő végzettség;
    • Műszaki beállítottság;
    • B kategóriás jogosítvány;
    • munkaidő után készenlét vállalása (éjszaka, hétvége);
    • magasban végzett munka vállalása (12-15m);
    • Önálló munkavégzés;
    • Csapatjátékos, kapcsolatteremtő és felelősségteljes személyiség.

    Előnyt jelent:

    • Emelőgép kezelői végzettség (személyi emelőgép, targonca, daru);
    • Ipari környezetben szerzett több éves Karbantartói tapasztalat;
    • Angol / német nyelv ismerete.

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes, stabil, jogtiszta jövedelem;
    • Szakmai kihívások;
    • Fiatalos csapat;
    • Stabil, fejlődő vállalat.