Munkahelyek
Gyártástámogató mérnök
Lébény

    Gyártástámogató mérnök - Lébény, Magyarország - INTER HORSE TRUCK Kft.

    INTER HORSE TRUCK Kft.
    INTER HORSE TRUCK Kft. Lébény, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    Lébényi felépítménygyártó cégünk mérnök munkatársat keres fiatalos, lendületes csapatába.

    A gyártásirányító (üzemvezető mérnök) munkavégzésének támogatása (szükséges rajzok, dokumentumok biztosítása a gyártás számára).
    A hatékony munkavégzés feltételeinek biztosítása.
    Munkavédelmi és technológiai szabályok betartatása.
    Hatékony gyártásszervezés, gyártásközi és végellenőrzés.

    Felsőfokú járműgyártó és/vagy gépészmérnöki végzettség.
    Hasonló területen (gyártásban) szerzett meghatározó (min. 3 év) tapasztalat.
    2D és/vagy 3D rajzoló program felhasználói szintű ismerete.

    Járműgyártásban szerzett tapasztalat.

    -versenyképes, értékálló jövedelem
    -színvonalas, barátságos, fiatalos munkakörnyezet
    -stabil, hosszútávú munkalehetőség
    -könnyű megközelíthetőség
    -munkába járási támogatás
    -szálláslehetőség távolabbi helyről jelentkezők részére

  • Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

    Megtalálták: beBee S2 HU - 5 napja

    Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Pápa, Magyarország Teljes munkaidő

    Feladatok: · A kárpitozási és szerelési gyártósorok gépeinek technológiai felügyelete, · A gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése, · Gépek folyamatos üzembiztonságának biztosítása, javítások koordinálása · Elvárások: · Felsőfokú műszaki végzettség · Néhány éves releváns ...

    Szenior gyártástámogató mérnök

    Feladatok: · Gépspecifikációk egyeztetése · Gép/és szerszámátvételek koordinálása műszaki oldalról · Géptelepítések szervezése · Gyárthatósági tesztek elvégzése · Képességvizsgálatok, folyamat-optimalizálás · Gyártósorok, berendezések felügyelete gyártás-indítási fázisban · Folya ...

  • Dana Incorporated

    CNC Folyamat koordinátor

    Megtalálták: beBee S2 HU - 2 napja

    Dana Incorporated Gyor, Magyarország

    A munkakör célja és feladatok · CNC terület folyamatainak optimalizálása · CNC megmunkálási technológiák felügyelete, fejlesztése · Új termékek technológiai bevezetése · 5S fejlesztése és karbantartása · Munkaállomások ergonómiai fejlesztése · MES fejlesztése és karbantartása ...