Munkahelyek
Celldömölk

    Raktáros munkalehetőség - Celldömölk, Magyarország - Állásportál

    Állásportál
    Állásportál Celldömölk, Magyarország

    1 hete

    Állásportál background

    Vas vármegyei gyárakba szálláslehetőség nélkül raktáros munkakörben munkatársat keresünk Előny Pápa, Celldömölk, Sárvár, Jánosháza környéki lakhely.

    Elvárások:
    - Szakmunkás végzettség
    - Targoncás jogosítvány (3312, 3313, 3324)
    - Raktáros-targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
    - Több műszak vállalása

    Amit kínálunk:
    - Kiemelt bérezés
    - Céges buszjárat, bejárási támogatás
    - Pótlékok
    - Prémiumok
    - Cafeteria

    Kapcsolat: 70/

  • Trenkwalder Magyarország

    Raktáros

    2 hete

    Trenkwalder Magyarország Celldömölk, Magyarország Közvetítés

    Munkát keresel? MEGTALÁLTADCELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk RAKTÁROS/TARGONCAVEZETŐ munkatársakat 12 ÓRÁS munkarendbe. · Állásajánlat részletei · Gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok ellátása · Bejövő áruk fizikai és rendszerben történő átvétele és berak ...

  • Trenkwalder Magyarország Szombathely, Magyarország Leasing

    RAKTÁROS TARGONCAVEZETŐ munkatársakat keresünk SZOMBATHELYI partnercégünkhöz 3 MŰSZAKOS munkarendbeBÉREMELÉS tőlSzükséges vezetői engedélyek: Vezetőüléses (3324), vezetőállásos (3313), gyalogkíséretű (3312)Ha jelentkezel hozzánk az alábbiakban részesülhetsz az alapbéren felül: · ...