Munkahelyek
Tiszaújváros

    DCS szakértő - Tiszaújváros, Magyarország - Petrolszolg Kft.

    Petrolszolg Kft.
    Petrolszolg Kft. Tiszaújváros, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Ha Igen, akkor csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához Tiszaújvárosban, mint:

    DCS szakértő, villamosmérnök

    Feladataid lennének:

    • a MOL Csoport területein lévő üzletághoz tartozó technológiai rendszerek berendezések irányító rendszereinek karbantartása, a kapcsolódó problémák gyors és hatékony feltárása és elhárítása.
    • közreműködnél rekonstrukciók, új létesítmények folyamatirányító rendszereinek fejlesztési, kiviteli, illetve üzembe helyezésével kapcsolatos tevékenységekben
    • műszaki támogatást nyújtanál a beszerzésekhez

    A pozíció betöltéséhez szükséges:

    • villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség
    • automatika, folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált (akár pályakezdő is lehetsz)
    • vezérlő- illetve folyamatirányító rendszerek, műszerek, illesztések, az iparban használt kommunikációs perifériák, protokollok általános ismerete. (A felsoroltak közül legalább kettő mélyebb ismerete)
    • angol társalgási szintű nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyt jelenthet:

    • Olajipari irányítástechnikával kapcsolatos tapasztalat
    • Robbanásbiztos villamos berendezések kezelője / műszaki vezetője vizsga
    • PLC, SCADA vagy DCS rendszerrel kapcsolatos, fejlesztési, kiviteli, üzembe helyezési tapasztalatok, elvégzett tanfolyamok, képzések
    • Hajtástechnikai, frekvenciaváltós tapasztalatok
    • IT hálózatokkal, szerverekkel kapcsolatos tapasztalatok

    Amit Mi nyújtanánk számodra:

    • Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatánál
    • Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatást

      • Évi HUF cafetéria keretösszeg
      • 13. havi karácsonyi jutalom
    • Bejárási- vagy lakhatási támogatást
    • Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket
    • Szakmai tréningeket
    • Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél