Cukrász - Budapest, Magyarország - Cziniel Üzemeltető Kft.

    Cziniel Üzemeltető Kft.
    Cziniel Üzemeltető Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk., Az Eventrend Group által üzemeltetett, a római parton található Cziniel Cukrászdába keressük CUKRÁSZ kollégánkat

    Feladataid közé tartozik majd:
    • tradicionális, hagyományos és modern desszertek elkészítése, kötött recetúrák alapján
    • előírt receptek és technológia betartása a magas minőségtudat jegyében
    • HACCP szabályzatunk maximális betartása
    • a termeléshez kapcsolódó dokumentumok vezetése (termelési napló, selejt ív)
    • szakirányú végzettség és elhivatottság a cukrász szakma iránt
    • igényesség, gyorsaság és precizitás a munkában
    • munkájuk iránt elkötelezett, min. 2-3 éves tapasztalat termelő cukrász poszton
    • elvárjuk munkatársainktól a cukrászda által képviselt magas színvonal megőrzését
    • 5 éves tapasztalat termelő cukrász poszton
    • bejelentett, biztos munkahely vagyunk, fizetett szabadsággal
    • munkatapasztalattól függő bérezés (megbecsüljük a szakmában töltött éveid és gyakorlatod)
    • kezdő bérek 400e Ft felett, tapasztalattól függően akár 500e Ft feletti bérajánlat
    • pontosan érkező havi fizetést banki átutalással
    • 8 órás-heti 5 napos, vagy 12 órás-heti 3-4 napos munkarendet (megbeszélés kérdése)
    • előrelépési lehetőséget és életre szóló karriertervet
    • fiatalos, lendületes csapatban,folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben dolgozhatsz
    • cég által finanszírozott képzéseken fejlődhetsz
    • korrekt, támogató vezetőséget
    • az Eventrend Group egységeiben 70%-os kedvezményt