Munkahelyek
Tiszaújváros

    Hegesztőmérnök - Tiszaújváros, Magyarország - Cpl

    Cpl
    Cpl Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 5 napja

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Partnercégünk Magyarország egyik legnagyobb ipari és gépészeti vállalata. Hazai és nemzetközi környezetben nyújt összetett ipari szolgáltatásokat a vegyiparban, erőművi szektorban, olaj- és gáziparban, a gyógyszeriparban, az élelmiszeriparban, az autóiparban, továbbá vas- és acélművekben.

    HEGESZTŐMÉRNÖK

    FŐBB FELADATOK

    • WPS, WPQR kidolgozása, nyilvántartása
    • hegesztési-, hegesztés utáni hőkezelési technológiai utasítások kidolgozása
    • hegesztési normarendszer kialakítása, felülvizsgálata, folyamatos aktualizálása
    • vállalati szintű hegesztési támogatás
    • minősítések, tanúsítványok megszerzéséhez szükséges műszaki támogatás nyújtása,
    • hegesztési munkapróbák irányítása
    • projekt koordináció és kivitelezés támogatása
    • folyamatban lévő főbb munkák nyomon követése, szakmai támogatás és adatgyűjtés

    ELVÁRÁSOK

    • IWE/ EWE felsőfokú hegesztőmérnöki végzettség
    • VT2 anyagvizsgálói tanúsítás (RT-F anyagvizsgálói tanúsítás előny, de nem feltétel)
    • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
    • tárgyalási szintű angol-nyelvtudás
    • MS Office, és egyéb vállalatirányítási szoftver felhasználói szintű ismerete
    • pontos, megoldás-centrikus munkavégzés
    • jó érdekérvényesítő képesség a belső- és külső ügyfelek irányába
    • együttműködés a vállalati és a területi hegesztési vezetővel
    • "B" kat. jogosítvány

    AMIT KÍNÁLUNK

    • kezdés tervezett időpontja: akár azonnal
    • változatos komplex, izgalmas projektek
    • munkaeszközöket biztosítjuk: laptop, mobiltelefon
    • törzsgárda program

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros, esetenként projekthelyszínek