Munkahelyek
Műszaki Előkészítő
Mosonmagyaróvár

    Műszaki előkészítő - Mosonmagyaróvár, Magyarország - SZABÓ ÉS TÁRSA BELSŐÉPÍTÉSZETI Korlátolt Felelősségű Társaság

    SZABÓ ÉS TÁRSA BELSŐÉPÍTÉSZETI Korlátolt Felelősségű Társaság
    SZABÓ ÉS TÁRSA BELSŐÉPÍTÉSZETI Korlátolt Felelősségű Társaság Mosonmagyaróvár, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    Ha növekvő tőkeerős magasépítési cégnél szeretnéd hasznosítani az építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel, akkor Önt keressük. Cégünk mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő kivitelező társaság. Jelenleg a mosonmagyaróvári irodánkba (9200 Mosonmagyaróvár, Bükk utca 6. ) keresünk műszaki előkészítő munkatársat.

    • kivitelezési munkák irodai háttér támogatása
    • mennyiségi számítások
    • tervek felülvizsgálata
    • árajánlatok készítése
    • ütemtervek készítése
    • Minimum középfokú építőipari végzettség
    • Építész rajzok ismerete
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
    • Pontosság precizitás, hatékony munkavégzés
    • Építőipari tapasztalat
    • Kivitelezési gyakorlat
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Jó kommunikációs készség
    • Probléma megoldó készség
    • Fiatal dinamikus csapat
    • Előrelépési, fejlődési lehetőség
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés

  • K-STAHL Kft.

    Villamosipari műszaki előkészítő

    K-STAHL Kft. Győr, Magyarország

    ,ütemtervek, kalkulációk elkészítése · meglévő és új munkák előkészítése, árajánlatok készítése · műszaki tervek felülvizsgálata, felmérések ellenőrzése · megrendelések intézése, szerződések előkészítése · a minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása · alvállalkozókka ...