Branch Manager - Százhalombatta, Magyarország - Randstad Hungary Kft.

    Randstad Hungary Kft.
    Randstad Hungary Kft. Százhalombatta, Magyarország

    2 hete

    Randstad Hungary Kft. background
    Teljes munkaidő

    Nagy múltú, nemzetközi jelenlétű B2B vállalathoz keresünk kollégát, Branch Manager pozícióba.

    A cég ipari berendezések alkatrésztisztításával foglalkozik. A speciális, komplex szolgáltatás részét képezi a szerviz, mely funkciót egy kisebb csapat lát el. Élükre keresünk egy agilis, gyakorlatias vezetőt.

    Feladatok:

    • a szerviz csapat operatív vezetése
    • munkatervezés
    • kapacitástervezés
    • ügyfélelégedettség biztosítása
    • sales támogatása

    Elvárások / Requirements

    • minimum középszintű végzettség: műszaki, vagy logisztikai területen
    • társalgási szintű angol nyelvtudás
    • határozottság, önállóság, megbízhatóság
    • kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat
    • MS Office felhasználó szintű ismerete, Excel kiemelten
    • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési rutin

    Amit nyújtunk / Benefits

    Ami miatt érdemes jelentkezni:

    • partnerünk hosszú távú lehetőséget kínál, komoly fejlődési lehetőséggel
    • családbarát és közvetlen a munkahelyi légkör
    • nemzetközi jelenlét
    • céges autó, cafeteria és bónusz az alapbéren felül