Laboráns - Hajdúböszörmény, Magyarország - Kőröstej Kft.

    Kőröstej Kft.
    Kőröstej Kft. Hajdúböszörmény, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

    a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

    országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

    legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

    Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

    Laboráns

    munkakörbe keresünk új munkatársakat.

    Feladatod lesz:

    • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése
    • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése
    • Dokumentáció naprakész vezetése

    Elvárásaink:

    • Középfokú, szakirányú végzettség
    • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Analitikus gondolkodásmód
    • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
    • Élelmiszeriparban szerzett laboráns tapasztalat előnyt jelent
    • Több műszakos 12 órás munkarend vállalása

    Ajánlatunk:

    • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
    • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
    • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
    • Bérenkívüli juttatás nettó Ft/év
    • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
    • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
    • Azonnali munkakezdési lehetőség

    Munkavégzés helye:4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi u. 20.

    Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével, a munkavégzési hely megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.