Munkahelyek
Hegesztő
Pécs

    Hegesztő - Pécs, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Közvetítés

    Pécsi egyedi termékgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat Hegesztő pozíció betöltésére. A cég innovatív termékmegoldásokat nyújt lemezek, acél és nemesacél területeken.

    Állásajánlat részletei

  • Rozsdamentes alkatrészek összeállítása,
  • Hegesztés műszaki rajz és 3D modell alapján
  • CO és AWI hegesztési feladatok elvégzése

    Munkaköri követelmények

  • Hegesztő bizonyítvány
  • Műszaki rajz olvasás
  • 2-3 év tapasztalat

    Kompenzációs juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Alapbéren kívüli juttatások: Cafeteria, kompetenciapótlék
  • Teljesítmény alapú kifizetések
  • Fejlődési lehetőségek

  • Viapan "Dologidő" Kft.

    AWI Hegesztő

    1 hete

    Viapan "Dologidő" Kft. Pécs, Magyarország Teljes munkaidő

    AWI hegesztőket keresünk Pécsre, egy modern, német hátterű céghez. Partnerünk többek között kapcsolószekrények, vezérlőszekrények, kabinok gyártásával foglalkozik és jelenleg új kollegát keresnek hegesztő munkakörben. Ha érdekel a lehetőség, mindenképp olvass tovább, hisz lehet, ...

  • Süssmuth Hungária Kft

    AWI hegesztő

    1 hete

    Süssmuth Hungária Kft Áta, Magyarország

    Német tulajdonú cégünk 25 éve működik Magyarországon. Magas minőségi követelményeknek megfelelő rozsdamentes acél tartályok, szűrőházak gyártásával foglalkozunk., Rozsdamentes acél tartályok és csövek hegesztése, Precíz, megbízható munkavégzés, rozsdadamentes acél hegesztésében v ...

  • Trenkwalder Magyarország Harkány, Magyarország Közvetítés

    Harkányi partnercégünk részére keresünk munkatársakat Lakatos-hegesztő pozícióra. Idők során tevékenységük két meghatározó, nagyjából azonos súlyú tevékenységre szakosodott. Az egyik a fémszerkezetek, gépalkatrészek, acélszerkezetek, lemezalkatrészek gyártása, szerelése: · Állása ...