Karbantartási Csoportvezető - Dunavarsány, Magyarország - IBIDEN Hungary Kft.

    IBIDEN Hungary Kft.
    IBIDEN Hungary Kft. Dunavarsány, Magyarország

    2 hete

    Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

    • Hirtelen meghibásodások okainak kivizsgálása, hibaelhárítás, megelőző intézkedések meghatározása/kivitelezése műszakos munkarendben
    • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás, jelentések készítése, megfelelő információáramlás biztosítása
    • A karbantartási feladatok kézbentartása, elosztása
    • A karbantartás tervezésének irányítása, végrehajtása, dokumentálása
    • Biztonsági előírások betartatása a beosztottakkal
    • Karbantartási napló vezetése a karbantartási műveletekről és állapotokról
    • Rendszeres riportálás szóban és írásban
    • Legalább technikusi végzettség
    • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
    • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
    • Jó kommunikációs- valamint problémamegoldó képesség, pozitív hozzáállás
    • Biztonságorientált szemlélet
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel)
    • Angol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent
    • Határozatlan idejű munkajogviszony
    • Versenyképes fizetés
    • Egyéb juttatások
    • Munkába járás támogatása
    • Fejlődési lehetőség, belső oktatási rendszer
    • Változatos, kihívásokkal teli munkakör