Munkahelyek
Budapest

    HSEQ Specialist - Budapest, Magyarország - Konecranes

    Konecranes
    Konecranes Budapest, Magyarország

    1 hete

    At Konecranes, we believe that great customer experience is built on the people behind the Konecranes name. Everything we do, we do with passion and drive. We believe diversity drives business success and is the foundation for our growth. We welcome different backgrounds and skills that enrich our community and we promote a place where we can ALL be ourselves. This is what makes Konecranes a unique place to work.

    Munka és Minőség irányítási Megbízott / HSEQ Specialist

    Amit kínálunk számodra:

    Megalapozzuk a HSE karriered és megtanítunk arra, amire szükséged van, hogy sikeres légy ezen a területen

    Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

    HSEQ események és folyamatok vizsgálata, fejlesztési javaslatok tétele

    HSEQ témakörök képviselete és felkészülési munkák elvégzése külső és belső auditokon

    Irányítási rendszerek karbantartása (ISO 9001, ISO 14001 és ISO45001) MIR/KIR/MEBIR rendszer működtetése és fejlesztése

    Munkavédelmi és környezetvédelmi bejelentések tétele a magyar hivatalok és a felső vezetés felé; vállalat képviselete a hatóságok felé

    Veszélyes hulladékokkal kapcsolatos ügyintézés

    HSEQ oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása

    Garanciális ügyek rögzítése, nyomon követése és lebonyolítása

    Áltatános kockázatértékelések időszakos felülvizsgálata

    Projektek kockázatértékelésének kidolgozása

    Éves KEM jelentések kidolgozása

    Részvétel vállalaton belüli, globális HSEQ projektekben

    Részvétel a globális HSEQ csoport képzésein, workshopjain

    EHS jogszabályok nyomon követése

    Törvények és jogszabályok megfeleltetése

    Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel, hatóságokkal

    Riportok készítése

    A sikered megalapozása mellé kínáljuk:

    Versenyképes jövedelem

    Cafetéria

    Laptop, telefon

    Szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek

    Hosszú távú karrier lehetőség

    Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

    Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

    Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

    Mérnöki végzettség (HSE területen) VAGY

    Mérnöki végzettség (bármilyen más területen) és Szakirányú végzettség (pl. Munkavédelmi technikus ÉS Tűzvédelmi előadó)

    Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    MS Office magabiztos használata

    Nyelvismeret, amire szükséged van:

    Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

    Előny jelent, ha:

    Ismered a következő szabványok valamelyikét: ISO45001, ISO9001, ISO 14001, ABOS, RHK

    Erős projektszemléleted van

    Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

    Használtál már vállalatirányitási rendszert (pl. SAP)

    Kérjük, hogy jeletkezésedhez angol nyelvű CV-t csatolj mindenképpen.

    Lokáció: Budapest, XV. kerület

    Konecranes is a global leader in material handling solutions, serving a broad range of customers across multiple industries. We consistently set the industry benchmark, from everyday improvements to the breakthroughs at moments that matter most, because we know we can always find a safer, more productive and sustainable way. That's why, with professionals in over 50 countries, we are trusted every day to lift, handle and move what the world needs.

    Konecranes is committed to ensuring that all employees and job applicants are treated fairly in an environment which is free from any form of discrimination.