Munkahelyek
Projektvezető
Gyöngyös

    Projektvezető - Gyöngyös, Magyarország - Stanley Electric Hungary Kft.

    Stanley Electric Hungary Kft.
    Stanley Electric Hungary Kft. Gyöngyös, Magyarország

    7 órája

    • Új termék bevezetés ütemtervének elkészítése, nyomon követése
    • Megvalósíthatóság tervezése
    • Projektek házon belüli és globális szervezése
    • Nemzetközi terméktervezéssel történő együttműködés
    • Projekten belüli feladatok koordinálása és nyomon követése
    • Új termék bevezetésért felelős interdiszciplináris csoportok irányítása
    • A társosztályokkal történő szoros együttműködés (Beszerzés, Minőségügy, Termelési mérnökség, Termelés)
    • Rendszeres projekt értekezletek összehívása, vezetése
    • Új projektek pénzügyi tervezésében való részvétel
    • Kommunikáció a vásárlóval. Prezentációk, kimutatások készítése.
    • Kommunikáció és együttműködés a sales részlegekkel
    • Vevői elégedettség biztosítása a projekt során. Vásárlói látogatások, auditok vezetése.
    • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
    • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben, illetve vezetőként
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Autóipari tapasztalat
    • Számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point stb.)
    • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
    • Magabiztos fellépés
    • Precíz, pontos ugyanakkor gyors munkavégzés
    • VDA, AIAG, ISO 9001 és IATF 16949 szabványok ismerete
    • Minőségügyi ismeretek (Automotive Core Tools)
    • Projektmenedzsment ismeretek
    • Német nyelvtudás
    • Műszaki ismeretek
    • Versenyképes bruttó bér
    • Cafeteria
    • Teljesítményarányos prémium
    • Folyamatos továbbképzési lehetőség

    Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

  • Trenkwalder Kft Hatvan, Magyarország Teljes munkaidő

    Új projekt koordinálása · Nemzetközi projektcsapatban való aktív közreműködés · Ügyféltalálkozók és látogatások szervezése · Napi tervezési és gyártási problémák megoldása problémamegoldó módszerekkel · A minőségi követelmények biztosítása · Társosztályokkal való együttműködés (n ...

  • CENTERVILL Kft. Heves County, Magyarország

    ,Épületvillamossági munkálatok alapszereléstől beüzemelésig · Épületvillamossági szerelésben való részvétel és a szerelés irányítása · Projektvezető által kiadott feladatok elvégzése, elvégeztetése · Alvállalkozók helyszíni irányítása · Vállalkozási szerződések teljesülésének koo ...