Építésvezető - Tolna County, Magyarország - Indrubin Építő Kft.

    Indrubin Építő Kft.
    Indrubin Építő Kft. Tolna County, Magyarország

    2 hete

    , Csapatunk dinamikus és lelkes építésvezetőt keres, aki részt vesz az újépítésű KFC-s autós gyorséttermeink építési projektjeik egyikében. Az ideális jelölt számára fontos az összpontosítás, a fiatalos lendület és a kollektív munka, és képes motiválni és inspirálni az alkalmazottakat és az alvállalkozókat a közös cél elérésére.
    Feladatok:
    • Az építési projektek teljes körű irányítása és felügyelete az alapoktól kezdve a befejezésig.
    • A munkaterület napi koordinálása és az alvállalkozók hatékony összehangolása.
    • A minőségi munka és a határidők szoros figyelemmel kísérése és betartása.
    • A minőségellenőrzés biztosítása és az építési szabványok betartása.
    • A problémák gyors és hatékony megoldása, valamint az építési folyamat zavartalan előrehaladásának biztosítása.
    , Az ideális jelölt rendelkezik:
    • Tapasztalat az építőiparban, különösen az építés kivitelezése terén.
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
    • Szervezőkészség és proaktív hozzáállás.
    • Rugalmasság és képesség a változó körülményekhez való alkalmazkodásra.
    • Csapatjátékos mentalitás és motivációs képesség.
    • minimum technikusi végzettség
    • Főiskolai/egyetemi végzettség vagy folyamatban lévő, szakági felsőiskolai tanulmány előnyt jelent
    , , Céges előnyök:
    • Kimagasló bérezési lehetőség a próbaidőt követően.
    • Céges gépjármű, laptop és telefon a munkavégzéshez.
    • Fiatalos, dinamikus csapat, amely támogatja és ösztönzi az együttműködést és az előrelépést.