Munkahelyek
Senior Könyvelő
Verpelét

    senior könyvelő - Verpelét, Magyarország - ASIAFOOD KFT.

    ASIAFOOD KFT.
    ASIAFOOD KFT. Verpelét, Magyarország

    1 napja

    Az ASIAFOOD Kft. egy 150 főt foglalkoztató, tradicionális ázsiai ízvilágú fagyasztott készételek előállításával foglalkozó üzem Verpeléten. A francia anyacég az ázsiai élelmiszerek forgalmazásában 30 éve tölt be vezető szerepet Európában.

    A Társaság Verpeléti munkavégzéssel önállóan dolgozni tudó SENIOR KÖNYVELŐ munkatársat keres.

    • a társaság teljeskörű könyvelése
    • automatikus könyvelések ellenőrzése
    • adóbevallások elkészítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
    • statisztikai adatszolgáltatás
    • intercompany egyeztetések elvégzése
    • havi zárások elvégzése, riportok készítése
    • éves zárás, beszámoló készítés, audit-koordináció
    • mérlegképes könyvelői végzettség
    • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
    • precíz, megbízható, önálló munkavégzés
    • stabil MS Office (különösen Excel) ismeret
    • jó kommunikációs és együttműködési képesség
    • terhelhetőség, flexibilitás
    • pozitív, megoldás-orientált személyiség
    • 3-5 év könyvelői tapasztalat
    • középfokú szintű beszélt angol és/vagy francia nyelvtudás
    • adótanácsadói képesítés
    • nemzetközi cégnél szerzett könyvelői tapasztalat
    • széleskörű tapasztalatszerzési lehetés multinacionális vállalati környezetben
    • változatos feladatok, stabil munkahely
    • fejlődés, továbbképzés
    • pozíciónak megfelelő bérezés és juttatások