Mérlegképes könyvelő - Dabas, Magyarország - TRENDHÁZ-2000 Kft.

    TRENDHÁZ-2000 Kft.
    TRENDHÁZ-2000 Kft. Dabas, Magyarország

    2 hete

    Albert Einstein szerint: "Az okos emberek megoldják a problémákat, a zsenik pedig megelőzik őket."

    1991-ben, amikor megalapítottuk cégünket elhittük azt, hogy elég rátermettek vagyunk és leszünk ahhoz, hogy létrehozzunk egy olyan irodát, ahol megoldjuk az ügyfeleink felmerülő problémáit, közös erővel pedig meg is előzhetjük azokat. Munkánkat a kölcsönös bizalomra, az etikára, a szakszerűségre, a naprakész tudásra építettük.

    Évtizedek alatt született meg az a cég, amelynek révén képesek vagyunk teljes számviteli szolgáltatást nyújtani. Külön választottuk az egyes feladatköröket, a bér- és munkaügyi feladatokat, az adatrögzítést, a könyvelést, illetve az adótanácsadást.

    A részterületek felelősei magas szakértelemmel és képzettséggel végzik a saját munkájukat. A területek hatékony együttműködése révén ügyfeleink szinte minden igényét ki tudjuk elégíteni.

    Új partnereink mellett többen is vannak, akik több mint húsz éve alakítják sorsukat a mi pénzügyi tanácsadásunk segítségével.,
    • több ügyfelünk részére főkönyvelői feladatok ellátása
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • adóbevallások elkészítése
    • folyószámlák és főkönyv egyeztetése
    • zárási feladatok, beszámolók önálló elkészítése
    • számítógépes ismeretek, Office alkalmazások rendszeres használata
    • mérlegképes könyvelői regisztráció
    • gyakorlat kisvállalkozások könyvelésében
    • ügyviteli feladatok (iktatás, nyilvántartás, adatrögzítés)
    • munkakörhöz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
    • önálló munkavégzés az adóbevallások, beszámolók, zárások elkészítésében
    • nagyfokú precizitás, gyors és hatékony munkavégzés
    • jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség, kiváló helyesírás
    • lelkiismeretes, felelősségteljes személyiség
    • Ügyviteli szoftverek készség szintű használata
    • Éves beszámoló elkészítésében gyakorlat
    • Combosoft ismerete
    • Vectory ismerete
    • bérszámfejtési tapasztalat
    • nyelvtudás
    • azonnali kezdés
    • Stabil vállalati háttér.
    • Azonnali munkakezdés.
    • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások (munkába járás támogatása)
    • Szakmai fejlődés garantált.
    • Képzési célok támogatása.
    • Sokrétű, rugalmas munkavégzést, egy 25 fős csapatban.
    • Igényes, modern és nyugodt munkakörnyezet, kiszámíthatóság.
    • Családbarát, rugalmas munkahelyet.
    • Hosszú távú munkalehetőséget, igény szerint főfoglalkozásban vagy részmunkaidőben.
    • Stabil, szakmai csapat.
    • Munkavégzéshez szükséges eszközök.
    • Korszerű technológiai eszközök.
    • Pénteken rövidített munkanap (8:
    • Csapatépítő programok (évente több alkalommal).