Konstrukciós mérnök - Budapest, Magyarország - STX HORSEBOXES Kft.

    STX HORSEBOXES Kft.
    STX HORSEBOXES Kft. Budapest, Magyarország

    3 hete

    Az STX Horseboxes Kft. piacvezető vállalat a főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása terén. Az egyre kiszélesedő piaci igényekhez igazodva, budapesti telephelyünk folyamatosan bővülő csapatába keressük új "gyakorlatias" kollégánkat, aki nem csak számítógépen tervez, hanem hajlandó kísérletezni, és prototípusokat kifejleszteni, valamint megoldásokat keres a gyártás során és a gyártással együtt.
    Amennyiben egy dinamikusan fejlődő, barátságos munkakörnyezet része szeretnél lenni, nagyfokú rugalmassággalrendelkezel és nem okoz gondot a fókusz rendszeres változása, várjuk jelentkezésed

    • Projektek koordinálása és felügyelete a gyártásban
    • Műszaki fejlesztés, a vevői igények figyelembevételével
    • Gépészeti és felépítmény tervezés, műszaki rajz készítési feladatok ellátása
    • Gyártástámogatás
    • Min. 3 év tapasztalat gépészeti konstrukcióban
    • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma
    • 3D tervező szoftver ismerete (Solidworks előny)
    • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség
    • Képesség csapatmunkára
    • Angol nyelvtudás (B1/B2 szint)
    • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
    • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
    • Dinamikus csapat
    • Kellemes munkakörnyezet