Műszaki ajánlat előkészítő mérnök - Dunaharaszti, Magyarország - De Dietrich Process Systems Hungary Kft.

    De Dietrich Process Systems Hungary Kft.
    De Dietrich Process Systems Hungary Kft. Dunaharaszti, Magyarország

    2 hete

    A De Dietrich piacvezető nemzetközi cégcsoport már több mint 340 éve foglalkozik vegyipari, finomvegyipari és gyógyszeripari gépek és berendezések gyártásával, szervizelésével. Dunaharasztiban található telephelyünk felel a CEE régió képviseletéért. Folyamatosan fejlődő központi irodánk csapatába keresünk új kollégát.,
    • A műszaki-előkészítő mérnök elsődleges és legfontosabb feladata az ipari beruházásokhoz kapcsolódó komplex műszaki tartalmú, egyedi ajánlatok írása, elsősorban műszaki, adminisztratív oldalról
    • komplex projektek megvalósításának támogatása a vevők elvárásainak és a telephely előírásának megfelelően
    • a teljes ajánlatkérési folyamat végig követése, felügyelete
    • projekt dokumentumok, tervdokumentációk összeállítása
    • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal és társosztályokkal magyar és angol nyelven
    • a cég termékeivel, szolgáltatásaival kapcsolatos, illetve a projektekhez kapcsolódó műszaki kérdésekben való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
    • megrendeléshez kapcsolódó dokumentumok, nyomtatványok kitöltése
    • havi nyilvántartások vezetése
    • általános irodai feladatok
    • vegyiparigépészmérnöki tanulmányok, végzettség
    • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
    • erős számítógépes ismeretek (MS Office)
    • precíz és önálló munkavégzés
    • terhelhetőség, megbízhatóság
    • gyógyszeripari, vegyipari területen szerzett tapasztalat
    • nyomástartó edények, keverőberendezések, autoklávok általános ismerete
    • nyitottság a tanulásra, új műszaki, gazdasági és kereskedelmi ismeretek megszerzésére
    • nem feltétel, de előny - német nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány
    • regionális és nemzetközi projektek
    • dinamikus, lendületes csapat
    • kellemes irodai környezet
    • folyamatos fejlődési lehetőség
    • versenyképes bérezés
    • kiszámítható, fix irodai munkaidő
    • határozatlan idejű munkaszerződés
    • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező globális vállalatnál
    • izgalmas és változatos feladatok