Munkahelyek
Budapest

    Procurement gyakornok - Budapest, Magyarország - MOL Nyrt.

    Default job background
    Gyakornokság

    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?

    Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is

    Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok

    Csatlakozz a MOL Group csapatához

    Procurement gyakornok

    pozícióban

    Feladatok:

    · SAP Ariba

    Szállító regisztráció és kvalifikáció

    Sourcing Project dátumok frissítése

    Contract Workspace aláírt szerződések feltöltése (CSS létrehozás és töltése)

    Riportok küldése a csapatnak (Planned contract signing date - Red flag riport)

    · SAP GOP/MOP modul:

    Szállító rögzítése (Törzsadat karbantartás)

    Megrendeléshez cikkszámok igénylése és frissítése (Törzsadat karbantartás)

    SAP szerződés és PO létrehozása / dokumentumok feltöltése

    · Státusz tábla lezárása szerződéses adatokkal

    · Alvállalkozói bejelentő ellenőrzése

    · Cégek előszűrése, szállítói piackutatás

    · Bankgarancia adminisztrációja

    · Kommunikáció a cégekkel (adatbekérés, általános kommunikáció)

    · Weekly report ellenőrzése

    · Teljesítmény mérőszámok menedzsmentje

    · Kisebb eljárások lebonyolításában való részvétel (beszerzői támogatással).

    Elvárások:

    · Nappali tagozatos aktív/passzív hallgató jogviszony

    · Heti 20-40 óra munkavégzés

    · Logikus gondolkodás

    · Precizitás

    · Angol nyelvismeret előny

    · Nyitottság új feladatok ellátására, rugalmasság

    · Közgazdasági/gazdasági tanulmányok előny

    · Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete

    Amit ajánlunk:

    · Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk: végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.

    · Igazi szakmai feladatok várnak rád, bevonunk az aktuális projektekbe.

    · Tanulás és fejlődés egy magasan kvalifikált csapatban, mind szakmailag, mind az angol nyelvtudás tekintetében.

    · Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni.

    · Szakmai gyakorlat leigazolása.

    · Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár.

    · Közép-Európa legmenőbb irodaházában, a MOL Campusban dolgozhatsz.

    · Multinacionális környezet.

    · Részvétel több MOL rendezvényen.

    · Heti 1 nap home office lehetőség.