Regisztrált villanyszerelő - Budapest, Magyarország - Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. (BFVK)

    Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. (BFVK)
    Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. (BFVK) Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Társaságunk több, mint 50 éves múltra tekint vissza és közel 180 főt foglalkoztat. A Fővárosi Önkormányzat, mint tulajdonosunk megbízásából közel 1200 db lakás és 200 db nem lakás célú ingatlan hatékony, szakszerű, maximális gazdasági eredményre törekvő hasznosítása, üzemeltetése cégünk két fő tevékenységi köre. Székhelyünk az I. kerület Attila úti, a Budai Vár szomszédságában, a műszaki-üzemeltetési ágazat a XIV. kerület Gvadányi utca szám alatti telephelyen található. Munkatársaink egy transzparens, folyamatosan fejlődő, egészségtudatos, emberközpontú és családbarát munkahelyen dolgoznak, ahol törekszünk a munkatársak anyagi és szellemi megbecsülésére is. Fontosnak tartjuk a dolgozók folyamatos fejlődését, melyhez komoly szervezeti és egyéni fejlesztési programokat biztosítunk., Főbb feladatok, munkák:
    • VBF, ÉV, EBF műszeres vizsgálatok elvégzése, a feltárt és azonnal elhárítható hibák javítása, jegyzőkönyvek készítése;
    • Elektromos mérőhelyek szabványosításához a szükséges előkészületek elvégzése és a munka levezénylése, szükség szerint plombabontással;
    • Elektromos rendszerek tervezése, munkák irányítása.
    Egyéb feladatok:
    • Villanyszerelési munkák elvégzése;
    • Fő- és alelosztó szekrények, elektromos hálózatok szükség szerinti karbantartása, javítása;
    • Elektromos berendezések, dugaljak, kapcsolók karbantartása, szükség szerinti javítása;
    • Elektromos hibák behatárolása, javítása;
    • Elektromos kisgépek ellenőrzése;
    • Épületgépészeti berendezések ellenőrzése;
    • Világítótestek ellenőrzése, javítása.
    • Villanyszerelő szakképesítés;
    • Regisztrált villanyszerelői bizonyítvány;
    • Alapfokú Excel, Word ismeret;
    • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat;
    • Önállóság, megbízhatóság;
    • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet;
    • Előzetes foglalkozás-egészségügyi a munkakörre szóló alkalmassági vizsgálat;
    B- kategóriás jogosítvány, céges gépjármű vezetése.,
    • FAM vizsga;
    • Emelőgépkezelői képesítés;
    • Elektronikai vagyonvédelmi rendszerek ismerete;
    • UPS rendszerek ismerete;
    • Tűzjelző és tűzgátló rendszerek ismerete;
    • Jó műszaki érzék;
    • Egyéb műszaki szakismeret vagy végzettség.
    • Bruttó munkabér: Ft;
    • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős (heti nettó 40 órás) foglalkoztatás;
    • Cafeteria juttatás;
    • Jó minőségű munkaeszközöket biztosítunk, hogy mindenki a legtöbbet tudja kihozni magából;
    • Betanulási időszakban segítséget biztosítunk;
    • Értékeljük és elismerjük, ha erőn felül is beleteszed magad az adott feladatba;
    • Támogatunk abban, hogy sikeres legyél a munkádban;
    • Emberközpontú céges kultúrára számíthatsz.