Munkahelyek
Budapest

    ügyviteli alkalmazott - Budapest, Magyarország - Budapesti Rendőr-Főkapitányság

    Budapesti Rendőr-Főkapitányság
    Budapesti Rendőr-Főkapitányság Budapest, Magyarország

    1 hete

    Leírás

    A Budapesti Rendőr-főkapitányság

    Gazdasági Igazgatóság

    Közgazdasági Főosztály

    Számviteli Osztály

    az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre

    munkavállalói jogviszonyba

    ügyviteli alkalmazott (leltározó)

    Munkavégzés helye: BRFK Gazdasági Igazgatóság Közgazdasági Főosztály Számviteli Osztály

    1139 Budapest, Teve utca 4-6.

    Bérezés: a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény szerint

    Munkarend: hivatali

    Feladatok:

  • a Budapesti Rendőr-főkapitányság vagyoni nyilvántartásában lévő tárgyi eszközök, készletek, és érték nélküli eszközök időszakos leltárának vonalkódos felvétele, kiértékelése, eltéréseinek rendezése
  • Munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • érettségi bizonyítvány
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi alkalmasság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • költségvetési szervnél szerzett többéves szakmai gyakorlat
  • Forrás.NET rendszer ismerete
  • informatikai jártasság
  • Elvárások:

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • számítástechnikai felhasználó ismeretek
  • kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • jó munkabíró és terhelhető képesség
  • Jelentkezés benyújtása:

    A fényképpel ellátott önéletrajzokat a e-mail címre kérjük megküldeni.

    A munkakörrel kapcsolatban további tájékoztatást Szilágyi Józsefné tud nyújtani a es telefonszámon.

    Jelentkezési határidő: 2024. június 30.

    A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2024 május 01.